Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi szaleni i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie pokrewnych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe ogrom perfekcyjnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych sytuacjach defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dobitne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o bezbłędnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.